Tři mušketýři (2011)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 10. 2011 ()

Synopse: Postavy čtyř hrdinů bez bázně a hany, kteří se bijí ve jménu francouzského krále a snaží se překazit intriky pletichářského kardinála, zrádného vévody z Buckinghamu a dvojité agentky milady de Winter, snad netřeba představovat. Z původní románové epopeje Alexandra Dumase staršího, četných převyprávění i nespočtu filmových převedení je všechny důkladně známe. Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla.

Recenze:
Tři mušketýři Paula Andersona jsou drzí, přihlouplí, vtipní, megalomančtí a mají pořádně naostřené kordy. Pokud na ně zajdete do kina, určitě je z hlavy nějakou dobu nedostanete. A pokud jejich úlohou je být akční oddechovou a vtipnou popcornovou zábavou, bez hlubších cílů, tak svůj úkol do puntíku splnili.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací