Úhoři mají nabito (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 2. 2019 ()

Synopse: Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?!

Recenze:
Zkušený režisér Vladimír Michálek se tentokrát rozhodl zfilmovat rozhlasovou hru Benzína Dehtov, která slavila v éteru před několika lety slušný úspěch. V první scéně sledujeme skupinu mužů v černé dodávce, kteří se v plné výzbroji vrhnou do kulturního domu, ve kterém probíhá koncert, a celý ho evakuují. “Těhotné ženy a senioři první,” hlásí jedna z postav.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací