Velké šéfky (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 28. 5. 2020 ()

Synopse: Nejlepší kamarádky Mia a Mel (Tiffany Haddish a Rose Byrne) provozují kosmetickou společnost, kterou společně založily, a zažívají nejlepší období svého života. Finance jim však záhy začnou přerůstat přes hlavu a lukrativní nabídka od nechvalně proslulé královny kosmetického průmyslu Claire Lunové (Salma Hayek) je příliš lákavá na to, aby se dala odmítnout. Celoživotní přátelství Mel a Miy je rázem ohroženo a jejich obchod s krásou se povážlivě zvrtne.

Recenze:
Hlavními postavami letošní novinky Velké šéfky jsou Mia (Tiffany Haddish) a Mel (Rose Byrne), které jsou nejlepšími kamarádkami od střední školy a již nějakou dobu vedou svůj vlastní podnik zaměřený na kosmetiku. Přestože mají potenciál, ocitnou se ve finančních problémech a hrozí, že svůj podnik zavřou. Naštěstí se o jejich potenciálu dozví královna kosmetického průmyslu Claire Luna (Salma Hayek), která jim chce pomoci. Později začne ale vycházet najevo, že Claire chce ve skutečnosti Miu s Mel poštvat proti sobě a získat jejich podnik pro sebe. Mia s Mel se tak musí popasovat s problémy mezi sebou a rozhodnout se, zda chtějí svůj podnik společně zachránit.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací