Vincentův svět (2015)

vincentuv_svet_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 18. 6. 2015 ()

Synopse: V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO „Vincentův svět“ se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem.

Filmová hvězda Vincent Chase (Adrian Grenier) se vrací i se svými hochy Ericem (Kevin Connolly), Turtlem (Jerry Ferrara) a Johnnym (Kevin Dillon) … a vrací se i se šéfem studia v roli superagenta Arim Goldem (Jeremy Piven). Některé jejich ambice doznaly změn, ale vzájemné pouto na pouti vrtošivým a často nemilosrdným světem Hollywoodu zůstalo silné.

Recenze:
Kdo zná seriál, bude určitě spokojen, kdo nezná, nevadí. Vincent je pohledný a všestranně nadaný herec, a pouští se do odvážného projektu: ve svém dalším filmu nechce obsadit jen hlavní roli, ale i pozici režiséra. To budí u studia nervozitu, zvlášť poté, co Vince překročí rozpočet. Aby mohl být snímek dokončen, bude potřeba svolení investora McCredlea (Billy Bob Thornton), respektive jeho namyšleného synáčka v podání Haleyho Joela Osmenta (ano, to je ten kluk, co vidí mrtvé lidi!). S tím mu vydatně „pomůžou“ jeho věrní kamarádi včetně Ariho, který je jeden z nejzábavnějších postav.

(photo&video: )

Video
Film o filmu:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací