Vrásky z lásky (2012)

vrasky_z_lasky_plakat_vetsi
Režie:
Premiéra v ČR: 12. 4. 2012 ()

Synopse: Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat - je všechno vzdát!

Recenze:
Každý, komu přeběhne mráz po zádech při vyslovení slova stáří, by se měl na tento film povinně podívat! Stárnout se dá totiž mnoha různými způsoby, přičemž ne vždy se musí jednat jen o smířené a odevzdané čekání na smrt. Hlavní role si pod režisérskou taktovkou Jiřího Stracha zahrály dvě výrazné osobnosti dějin české kinematografie, a to Radoslav Brzobohatý, pro něhož to byla vůbec poslední hlavní úloha v životě, a Jiřina Bohdalová.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací