Všichni to vědí (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 2. 2019 ()

Synopse: Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se ukáže, že pod povrchem dřímají staré křivdy a tajemství, která měla zůstat zapomenuta. Nejslavnější filmový pár současnosti Penélope Cruz a Javier Bardem excelují v hlavních rolích dávných milenců, mezi kterými to nikdy nepřestalo jiskřit. Psychologický thriller dvojnásobného držitele Oscara Asghara Farhadiho se stal zahajovacím filmem festivalu v Cannes.

Recenze:
Vztahové melodrama s hvězdným manželským párem Penélope Cruz a Javierem Bardemem nás přivádí na španělský venkov, kde všichni všechno vědí a každý vás zná lépe, než se znáte vy sami. To může vést k velkým nepříjemnostem, až život ohrožujícím. Na povrch vyplouvají staré křivdy a zapomenutá vášeň, a z téhle situace nikdo nevyvázne nepoznamenaný.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací