Vymazaný kluk (2018)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 8. 5. 2019 ()Oficiální synopse:
Film Vymazaný kluk vypráví odvážný příběh Jareda Eamonse (Lucas Hedges), syna baptistického pastora v malém americkém městě, který musí překonat následky přiznání své homosexuality rodičům (Nicole Kidman a Russell Crowe). Ti bojují s tím, jak uvést v soulad svou víru s láskou k synovi. Ze strachu ze ztráty rodiny, přátel, komunity se Jared nechá dotlačit k návštěvě terapeutického programu přeměny. Během pobytu se dostane do konfliktu s jejím lídrem (Joel Edgerton) a začíná jeho cesta k nalezení vlastního názoru a akceptování sama sebe.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:


Vymazaný kluk vypráví příběh inspirovaný skutečnou událostí o mladíkovi jménem Jared (Lucas Hedges). Jared se po delším podezření ze strany svých rodičů jednoho dne přizná k tomu, že je homosexuál. Oba rodiče jsou silně věřící a rozhodnou se zajistit Jaredovi terapeutický program, který se snaží převychovat homosexuální chlapce a dívky k tomu, aby byli heterosexuální. Jared nechce své rodiče zklamat, a tak do programu nastoupí. Brzy na něj ovšem začne doléhat poněkud extrémní přístup vedení tohoto programu, což řadu věcí zkomplikuje.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací