Vymazaný kluk (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 5. 2019 ()

Synopse: Film Vymazaný kluk vypráví odvážný příběh Jareda Eamonse (Lucas Hedges), syna baptistického pastora v malém americkém městě, který musí překonat následky přiznání své homosexuality rodičům (Nicole Kidman a Russell Crowe). Ti bojují s tím, jak uvést v soulad svou víru s láskou k synovi. Ze strachu ze ztráty rodiny, přátel, komunity se Jared nechá dotlačit k návštěvě terapeutického programu přeměny. Během pobytu se dostane do konfliktu s jejím lídrem (Joel Edgerton) a začíná jeho cesta k nalezení vlastního názoru a akceptování sama sebe.

Recenze:
Vymazaný kluk vypráví příběh inspirovaný skutečnou událostí o mladíkovi jménem Jared (Lucas Hedges). Jared se po delším podezření ze strany svých rodičů jednoho dne přizná k tomu, že je homosexuál. Oba rodiče jsou silně věřící a rozhodnou se zajistit Jaredovi terapeutický program, který se snaží převychovat homosexuální chlapce a dívky k tomu, aby byli heterosexuální. Jared nechce své rodiče zklamat, a tak do programu nastoupí. Brzy na něj ovšem začne doléhat poněkud extrémní přístup vedení tohoto programu, což řadu věcí zkomplikuje.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací