Vzhůru do oblak (2009)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 20. 8. 2009 ()

Synopse: Vzhůru do oblak je příběh o 78letém prodejci balónků Carlovi Fredricksenovi, který si konečně splní celoživotní sen o dobrodružstvích, když na svůj domek přiváže tisíce balónků a odletí s ním do divočiny Jižní Ameriky. Až příliš pozdě ale zjistí, že se k němu potají připojil i původce jeho nejhorších nočních můr: nadšený osmiletý průzkumník divočiny jménem Russell. Jejich společná pouť do ztraceného světa, v němž se setkávají s všemožnými zvláštními, exotickými a překvapivými postavami, je plná humoru, emocí a obrovsky nápaditých příhod. Současně se jedná o výroční desátý film studia Pixar.

Recenze:
Příběh je velice poutavý a i díky českému dabingu (Pavel Liška je nezapomenutelný) se nesčetněkrát zasmějete. Chvilkami je děj lehce předvídatelný, ale nudit se rozhodně nebudete. Což je asi jediné, téměř neznatelné, mínus.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací