Za čárou (2021)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 15. 1. 2021 ()Oficiální synopse:
V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:


Za Čárou od švédského režiséra Mikaela Håfströma (Pokoj 1408, Plán útěku) se odehrává v blízké budoucnosti, ve které na východě Evropy zuří občanská válka a Spojené státy se snaží celý konflikt urovnat. Kromě běžných lidí jsou do boje zapojeny i robotické jednotky a drony. Při jedné akci pilot dronu Harp (Damson Idris) neuposlechne rozkaz a jeho vinou zemřou dva američtí vojáci. Za trest je poslán přímo na frontu pod velení kapitána Lea (Anthony Mackie), který je ve skutečnosti prototypem nového typu robotů, téměř k nerozeznání od člověka. Společně se vydávají na nepřátelské území, aby zastavili velitele Kovala, který se chce zmocnit jaderných zbraní a zničit celý západní svět.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací