Záměna (2010)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 25. 11. 2010 ()

Synopse: Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu(Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne?

Recenze:
Záměna je další z průměrných romantických komedií. Jednou se podíváte a dost. Chvílemi pobaví, hlavně když je na scéně otec se Sebastianem. Aniston hraje jako vždycky. Nemohu říci, jestli tento film rozhodně musíte v kině vidět, či naopak poradit: “Nikam nechoďte”. Záleží na Vás. Pokud patříte mezi vyznavače tohoto žánru, asi se Vám líbit bude. Běžné zápletce s “nečekaným” závěrem bude určitě slušet nosič DVD či Blu-ray.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací