Želvy Ninja (2014)

Film

zelvy_ninja_2014_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 21. 8. 2014 ()Oficiální synopse:
Populární Želvy Ninja se vracejí na filmové plátno, kam je doprovází slavný akční režisér Michael Bay a jeho produkční společnost Platinum Dunes. Muž, který dokázal hračku Transformers přetavit v jednu z nejúspěšnějších filmových sérií současnosti, má tentýž záměr se zmutovanými želvími bojovníky. V jeho produkci mají čtyři hrdinové pojmenovaní po renesančních mistrech nakročit vstříc i dospělejšímu publiku, jako se to povedlo právě s Transformery. Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:(photo&video: )

Recenze

Recenze:
zelvy_ninja_2014_plakat

Ptát se, jak moc je tohle dobrý film v porovnání s předchozími dobrodružstvími Želv Ninja, nemá velkou cenu, jelikož sám už na začátku rezignuje na snahu odlišit se od blockbusterových norem a pracuje s co nejlacinější zápletkou, jakou lze nastavit snad na každého superhrdinu.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací