Země zítřka (2015)

zeme_zitrka_plakat_b
Režie:
Premiéra v ČR: 21. 5. 2015 ()

Synopse: Společnost Disney představuje napínavý dobrodružný snímek Země zítřka režiséra Brada Birda, držitele dvou Oscarů, v hlavní roli s držitelem Oscara Georgem Clooneym. Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka“. To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné.

Recenze:
Co kdybychom ovládali technologie, o kterých se nám ani nesnilo? Vlaky létají vzduchem, mládež se po městě prohání vzduchem, lidé jezdí na dovolenou do Vesmíru a všichni žijí v klidu a míru. Takový svět vybudoval Brad Bird (držitel Oskara za Ratatouille) ve svém novém snímku Země zítřka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací