Žena v černém (2012)

zena_v_cernem_2012_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 23. 2. 2012 ()

Synopse: Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob, jakým vražedný kruh přerušit.

Ve filmu Žena v černém dále hrají Ciarán Hinds a Janet McTeer.

Recenze:
Daniel Radcliffe se snaží zbavit kouzelnické nálepky, jizvy ve tvaru blesku a kulatých brýlí na nose. Bohužel mu to asi půjde pomaleji, než by si přál. I když působí starším a vyspělejším dojmem, může se stát, že několik minut budete vzpomínky na Harryho vytěsňovat z hlavy a těžko se sžívat s faktem, že je jeho postava regulérním otcem a ne lehkou parodií, jako na konci Relikvie smrti. Když se od všech těchto myšlenek oprostíte, již vás nic nebude rušit. Arthur Kipps se promění v mladého, hubeného, životem zkoušeného muže, který nese na svých bedrech více, než je schopen.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací