Zhasni a zemřeš (2016)

zhasni_a_zemres_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 21. 7. 2016 ()

Synopse: Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není … a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií.

Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení… jakmile se zhasnou světla.

Recenze:
Hororů již byla natočena celá řada. Je otázkou, čím to je, ale tento žánr, jakoby přitahoval slaboduché tvůrce a šílené producenty, kteří jsou schopni zaplatit lecjaký nesmysl. I přesto, patří tento snímek k tomu lepšímu, co se na hororové scéně letos urodilo. Je to film pro širší publikum, který sice nepřináší nic moc nového, ale hlavně není hloupý. Přichází, na dnešní, leckdy až překonstruované filmy, s poněkud banální, zároveň však silnou zápletkou.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací