Zloba – Královna černé magie (2014)

zloba_maleficent_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 29. 5. 2014 ()

Synopse: Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Recenze:
Jak již název Zloba – Královna černé magie napovídá, hlavní postavou tentokrát nebude Růženka, ale zlá královna, s níž se seznámíme více, než jsme měli doposud šanci. Potkáme se s ní ještě v době, kdy byla malá holka a věřila v dobro i lásku. To se ale s postupem času radikálně změní. Lidská chamtivost totiž dokáže ovládnout i duši osoby, která je vašemu srdci nejbližší. Čas je neúprosný a válka mezi královstvím lidí a čarovnými vřesovišti zasáhne všechny jeho obyvatele.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací