Westworld (2016- )

Seriál


Režie: , , , , , , ,Oficiální synopse:
Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy.

Ambiciózní a velmi nápaditý dramatický seriál Westworld, jehož první řada se skládá z deseti hodinových epizod, povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň. Ve futuristickém zábavním parku známém jako Westworld se skupina robotických "hostitelů" odchýlí od pečlivě naplánovaných scénářů vypracovaných jejich programátory a začne vykazovat znepokojivé vzorce abnormálního chování. Westworld, seriál s hvězdným obsazením, v jehož čele stojí Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Woodová, James Marsden, Thandie Newtonová a Jeffrey Wright, je inspirovaný stejnojmenným celovečerním filmem z roku 1973, který napsal a režíroval Michael Crichton (Jurský park). Tvůrci a výkonnými producenty jsou Jonathan Nolan (Interstellar, Temný rytíř) a Lisa Joyová (Řekni, kdo tě zabil, Status: Nežádoucí). Dalšími výkonnými producenty jsou J. J. Abrams a Bryan Burk (Ztraceni, nové filmy Star Wars a Star Trek) nebo Jerry Weintraub. EPIZODA 10: Závěrečný díl. Ford představí svou vizi nového odvážného příběhu. Dolores se díky Bernardovi a Muži v černém konečně vyrovná s tím, kým skutečně je. Maeve dává do pohybu svůj plán na osvobození, zatímco Westworld čelí velkému převratu.
(photo&video: )

Epizody

Epizody:
Série 1 (2016) - 10 epizod
E01 První výtvor (The Original)
E02 Pod slupkou (Chestnut)
E03 Zběhlík (The Stray)
E04 Disonační teorie (Dissonance Theory)
E05 Contrapasso (Contrapasso)
E06 Sabotér (The Adversary)
E07 Optický klam (Trompe L'Oeil)
E08 Zapomenout (Trace Decay)
E09 Dobře temperovaný klavír (The Well-Tempered Clavier)
E10 Bikamerální mysl (The Bicameral Mind)


Série 2 (2018)
V přípravě

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Články k seriálu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací