Soutěže

Soutěž o audioknihu Muži, kteří nenávidí ženy


Bonusová soutěž pro všechny čtenáře Červeného koberce.

Měsíc říjen je měsícem Jamese Bonda a tím pádem i jeho hereckého představitele Daniela Craiga. Právě proto vám Červený koberec ve spolupráci s Audioteka.cz přináší bonusovou říjnovou soutěž.  Pokud jste viděli film Muži, kteří nenávidí ženy z roku 2011, kde Daniel Craig bravurně ztvárnil reportéra Mikaela Blomkvista, zajisté jste zatoužili přečíst si knižní předlohu. Ale kde vzít tolik času? Co takto sáhnout po audioknize? A právě tu s titulem Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1 od Stiega Larssona, kterou do soutěže věnovala Audioteka.cz, můžete právě teď na Červeném koberci vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít kliku. Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1 zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz na svou Poličku. Tak hodně štěstí!

 

Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1:

 • formát: audiokniha
 • autor: Stieg Larsson
 • interpret: Martin Stránský
 • délka: 14 hod. 37 min.
 • žánr: detektivka, thriller

 

Soutěžní otázka zní:

Který snímek získal nejvíce hlasů v anketní otázce položené na Červeném koberci, v níž jste volili váš nejoblíbenější film s Danielem Craigem?

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 8. 10. do 4. 11. 2012. Abyste odpověď našli rychleji, poskytneme vám malou nápovědu ZDE.

 

Soutěžní formulář: [soutěž byla ukončena]


Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1000 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

Audiotéka.cz nabízí:

 • 1000 audioknih ke stažení v celkové délce více než 2600 hodin mluveného slova.
 • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • Online platební metody a SMS platby, poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,
 • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 


 Pravidla soutěže o audioknihu Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1:

1. Soutěž probíhá v období od 08. 10. 2012 do 04. 11. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozice ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 08. 10. 2012


Napsat komentář