CineStar pro maminky – Probudím se včera

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Odpočiňte si při sledování nové české komedie v CineStar.

 

Chtěli jste se někdy vrátit časem a prožít některé dny znovu? Petrovi (Jiří Mádl) se to povedlo. Vrhněte se spolu s ním do minulosti a náležitě se pobavte. Smích totiž projasní a zpestří vaši mateřskou dovolenou a pomůže vám načerpat potřebnou energii. Sbalte svoje miminko a užijte si chvilky pohody s filmem Probudím se včera v multikině CineStar 29. března 2012.

 

[singlepic id=1866 w=320 h=240 float=right]

Co: CineStar pro maminky s filmem Probudím se včera

Kdy: 29. 3. 2012 10:00

Kde: CineStar – Liberec

Za kolik: 109 Kč

Podrobnosti: CineStar Liberec

 

Oficiální synopse Probudím se včera:

Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu ji říct , že jí má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třeťáku, a napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s časem není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, jakou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací