Soutěž o voucher v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih v O2 Active

souteze_cerveny_koberec_bannerZaposlouchejte se do oblíbené audioknihy.
 
 

Chystáte se na pláž? Čeká vás nevyzpytatelná jízda po D1? Máme pro vás jednoduchou pomoc. Zpříjemněte si dlouhé cestování a vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih na www.o2active.cz. Soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s O2 Active.

Výherce získá voucher v hodnotě 500 Kč na nákup v O2 Active:

Soutěžní otázka zní:

„Kdo namluvil audioknihu Americký sniper? „

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 6. 2018 do 11. 6. 2018. Odpověď najdete na O2 Active.

Jak dopadlo květnové vyhlašování cen O2 Audiokniha roku?

Na začátku května proběhlo vyhlašování cen O2 Audiokniha roku. V boji o ocenění audioknich se v různých kategoriích utkalo více jak 80 titulů.  Absolutním vítězem se stal hororový román Stephena Kinga TO a Cenu posluchačů získal titul Americký sniper. Zdeněk Svěrák si odnesl Cenu za mimořádný přínos mluvenému slovu.

Stále větší obliba audioknih

Zejména před létem můžeme pozorovat stále větší oblibu audioknih. Čeká vás dlouhá cesta na konečné místo vaší prázdninové dovolené? Chcete se během ní nějak zabavit? Inspirovat se můžete třeba v  O2 Active, které nabízí široký výběr audioknih vhodných do auta i na pláž. A že jsi si ještě nikdy audioknihu nepouštěli? Zkuste to, budete mít z příběhu úplně jiný pocit, než když ho čtete.

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny O2 Active:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 6. 2018 do 11. 6. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhru do soutěže věnovalo O2 Active.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 6. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací