Prehistorická soutěž o tři knihy Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se na záchranu dinosaurů.
 
 
Ve čtvrtek 21. června 2018 se do kin vrací Chris Pratt s Bryce Dallas Howard a celou hordou dinosaurů ve snímku Jurský svět: Zánik říše. Tentokrát půjde o život nejen lidem, ale i T-Rexovi, Brachiosaurovi či Velociraptorovi. Ostrovu Isla Nublar totiž hrozí přírodní katastrofa. Bude záchranná výprava úspěšná? To se dozvíme nejen na plátnech kin, ale i na stránkách publikace Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu, jež najdeme v knihkupectvích od 25. června 2018. Zapojte se i vy do dobrodružství a zkuste štěstí v soutěži o 3 knihy Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu, kterou vám přinášíme ve spolupráci s Albatros Media a.s..

Každý ze tří výherců získá knihu Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu:

  • Název: Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu
  • Autor: kolektiv
  • Žánr: dobrodružství pro děti, obrázková kniha
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje ve filmu Jurský svět: Zánik říše ostrov, kterému hrozí přírodní katastrofa?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 21. 6. 2018 do 27. 6. 2018.

Anotace knihy Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu:

„Příběh k filmu s fotografickými ilustracemi“

Ostrovu Isla Nublar hrozí přírodní katastrofa a je třeba zorganizovat výpravu na záchranu dinosaurů před vyhynutím. Bude výprava úspěšná? V bohatě ilustrované knížce podle nejnovějšího filmu veleúspěšné série Jurský svět si každý čtenář najde svou dávku překvapení, dobrodružství i napětí. V příběhu se vracejí oblíbené postavy a dinosauři včetně Velociraptorky Blue a k nim přibudou nové, děsivě dokonalé druhy, strašnější než kdy dřív!

Autor: kolektiv

Žánr: dobrodružství pro děti, obrázková kniha

Nakladatelstvi: Egmont

Počet stran: 64 stran

Datum vydání: 25. 06. 2018

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Jurský svět. Zánik říše – Příběh podle filmu:

1. Soutěž probíhá v období od 21. 6. 2018 do 27. 6. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 21. 6. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací