Soutěž o DVD Twilight sága: Rozbřesk – 1. část

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Zakousněte se do soutěžní otázky a vyhrajte DVD s filmem Twilight sága: Rozbřesk – 1. část.

 

Právě dnes vychází předposlední díl filmové Twilight ságy na DVD a Blu-ray. Chcete si zařadit i vy tento jedinečný kousek do vaší filmové knihovničky? Odpovězte na jednoduchou otázku Červeného koberce a třeba právě vy se budete radovat z výhry v podobě DVD Twilight sága: Rozbřesk – 1. část.

 [singlepic id=1892 w=320 h=240 float=right]

Twilight sága: Rozbřesk – část 1.:

  • formát: DVD
  • zvuk: 5.1 anglicky, 5.1 česky, 5.1 maďarsky
  • titulky: anglické, české, maďarské, slovenské
  • délka: 111 minut
  • bonusy: Dvě hodiny dokumentů, ukázek a filmů, dvě hodiny zaplněné bonusy jako jsou svatební film Belly a Edwarda, dokument o jejich svatební cestě i o Jacobově volbě…

 

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje herečka, která si v Twilight sáze zahrála spolužačku Belly a zazářila i po boku George Clooneyho v jednom romantickém dramatu z roku 2009?

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 3. do 15. 4. 2012.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

Jméno výherce naleznete zde.

 Červený koberec Vám přeje hodně štěstí.

 


Pravidla soutěže o DVD Twilight sága: Rozbřesk – 1. část:

1 . Soutěž probíhá v období od 16.03.2012 do 15.04.2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce, který získá film na DVD. 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7.Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

7. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

8. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

 9. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

10. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16.3.2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací