Předpremiéra filmu Predátor: Evoluce v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar i Golden Apple

Predátoři se vrací.
 
 
Predátor a Arnold Schwarzenegger, s touhle dvojicí jsme se poprvé setkali v roce 1987. Nyní se monstrum z vesmíru vrací. Navíc, ve své vylepšené podobě. Jak dopadne naše setkání tentokrát? Stane se z lidí opět lovná zvěř? Multikina Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema i sály VIP, IMAX a 4DX nabízí možnost vychutnat si promítání filmu Predátor: Evoluce v předpremiéře ve středu 12. září 2018.

Co: Předpremiéra filmu Predátor: Evoluce:

Kdy: 12. září 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Predátor: Evoluce:

Kdy: 12. září 2018

Kde: Cinema City ČR + IMAX, VIP, 4DX

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Předpremiéra filmu Predátor: Evoluce:

Kdy: 12. září 2018

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co: Předpremiéra filmu Predátor: Evoluce:

Kdy: 12. září 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Predátor: Evoluce:

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou.

Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.

Režisérem a scenáristou filmu Predátor: Evoluce je Shane Black (Iron Man 3, Smrtonosná zbraň), který je s touto ságou spojen již od jejího vzniku, kdy se v prvním Predátorovi, klasice z roku 1987, proslavil rolí Hawkinse. A divákům vzkazuje, že „Predátor v tomhle filmu je ten nejsmrtonosnější a nejhrozivější ze všech.“ John Davis, producent původního i všech následujících filmů o Predátorovi, zase vzpomíná, co ho k této postavě hned na začátku přitáhlo: „Byla to myšlenka na lovce. Myšlenka na tvora z jiné planety, pro kterého lov znamená největší hru, který cestuje z planety na planetu; proti němu americké komando a parta chlápků v džungli. Ti Predátora nakonec přelstí a porazí, takže přesto, že Predátor má obrovskou sílu a skvělou výzbroj, člověk vyhraje vynalézavostí a silnou touhou přežít.”

Režie: Shane Black

Hrají: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey, Yvonne Strahovski

Premiera v ČR: 13. 9. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací