Předpremiérové projekce filmu Johnny English znovu zasahuje v Premiere Cinemas, Cinema City a GAC

Johnny se vrací do služby.
 
 
Do třetice všeho dobrého i zlého. Rowan Atkinson se vrací v roli bláznivého špióna. Ve filmu Johnny English znovu zasahuje bude muset, opět, zachránit svou zemi. Povede se mu to? A užijeme si u toho spoustu legrace? To můžete zjistit během předpremiérových projekcí v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Johnny English znovu zasahuje:

Kdy: 24. října 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Johnny English znovu zasahuje pro členy klubu:

Kdy: 24. října 2018

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Předpremiéra filmu Johnny English znovu zasahuje:

Kdy: 24. října 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Johnny English znovu zasahuje:

Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Johnny English. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě?

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky.

Rowan Atkinson je známý tím, že si mezi jednotlivými kapitolami svých filmových pokračování rád dopřává delší pauzu. Jako Johnny English se tak vrací po sedmi letech. „Vždycky je lepší chvíli počkat, aby filmová série nezačala působit vyčpěle. A když si pak začnete říkat, proč to znovu nezkusit, tak nastává ta pravá chvíle,“ říká Atkinson, který prý byl v tomto případě velmi aktivní i jako spoluscenárista.

Režie: David Kerr

Hrají: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Ben Miller, Jake Lacy

Premiera v ČR: 25. 10. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací