Předpremiéry filmu Čertí brko v Premiere Cinemas, Cinema City a CineStar nejen pro děti

Vydejte se do kina na novou českou pohádku.
 
 
Co se stane, když se porouchá neomylné a kouzelné Čertí brko? To se dozvíme ve stejnojmenné české pohádce s Janem Cinou, Ondřejem Vetchým a Judit Bárdos v hlavních rolích. Multikina Premiere Cinemas, Cinema City a CineStar zvou na předpremiérové projekce, které se konají v neděli 25. listopadu 2018.
 

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Čertí brko:

Kdy: 25. listopadu 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Čertí brko:

Kdy: 25. listopadu 2018

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Čertí brko:

Kdy: 25. listopadu

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


 

Synopse filmu Čertí brko:

Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se zpustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.

Režie: Marek Najbrt

Hrají: Ondřej Vetchý, Jan Budař, Lukáš Latinák, Tomáš Jeřábek, Václav Kopta, Marek Daniel, Jana Plodková, Marián Geišberg, Judit Bárdos, Jakub Žáček, Jan Cina, Michal Dalecký

Premiera v ČR: 29. 11. 2018 (Falcon) (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací