Soutěž o vstupenky na slavnostní premiéru filmu Toy Story 4: Příběh hraček v kině IMAX

Oblíbené hračky se vrací na scénu.souteze_cerveny_koberec_banner

 

Woody, Buzz Rakeťák, Pastýřka a další se chystají na nové dobrodružství. V pokojíčku se totiž objeví nová hračka, a to „Vidlík“. Animák Toy Story 4: Příběh hraček bezesporu potěší nejen malé diváky, ale umožní zavzpomínat i dospělému doprovodu. Při příležitosti uvedení snímku do kin vám přinášíme soutěž o tři rodinné vstupenky na slavnostní premiéru 7. 8. v kině IMAX. Na promítání zve multikino Cinema City.

Každý ze tří výherců získá 2 vstupenky na premiéru filmu Toy Story 4: Příběh hraček, která se koná v kině IMAX v Praze 7. srpna 2019 v 17:30 hodin. Výhra se skládá ze vstupenek až pro dvě dospělé osoby a až pro dvě děti. Upřesněte, prosím, v soutěžním formuláři, o kolik vstupenek pro dospělé a o kolik vstupenek pro děti byste v případě výhry měli zájem. Uvedení tohoto počtu je závazné. Děkujeme.

Soutěžní otázka zní:

„Kdo v českém znění nadaboval Pana Brambůrka?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 8. 2019 do 6. 8. 2019 do 12:00 hod.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Toy Story 4: Příběh hraček.

Oficiální synopse Toy Story 4: Příběh hraček:

Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.

Režie: Josh Cooley

Hrají: Woody – Michal Dlouhý, Buzz Rakeťák – Zbyšek Pantůček, Pastýřka – Petra Tišnovská, Gábinka – Berenika Kohoutová, Vidlík – Vojtěch Kotek, Káče – Ondřej Lážnovský, Zajda – Roman Štabrňák, Hihňa – Ivana Korolová, Hopeláhop – Václav Rašilov, Bonnie – Adéla Naumovičová, Pan Brambůrek – Jaroslav Horák, Paní Brambůrková – Ludmila Molínová

Premiéra v ČR: 8. 8. 2019 (Falcon)

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o vstupenky na speciální projekci filmu Toy Story 4: Příběh hraček v kině IMAX:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 9. 2019 do 6. 8. do 12:00 hod. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo kino Cinema City.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 8. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací