Fanouškovská soutěž o pět hokejových šál seriálu Lajna 2

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte stylový seriálový šál.
 
 
Trenér Hrouzek se vrací. Již od 24. září 2019 bude Jiří Langmajer na videoportálu Televizeseznam.cz opět řvát na své svěřence a střílet jednu hlášku za druhou. Těšit se můžeme i na Denisku (Hana Vagnerová), Robina Guhu (Václav Neužil) a další staré známé v epizodních rolích. Seznámíme se ale i s novými postavami, jako je Hrouzek starší (Stanislav Šárský) či kustod Franta (Michal Suchánek). Při příležitosti uvedení seriálu Lajna 2 jsme pro vás ve spolupráci s Televizeseznam.cz připravili soutěž o pět fanouškovských šál.

Každý z pěti výherců získá:

  • šál s motivem seriálu Lajna 2

Soutěžní otázka zní:

„O co se přetahují Daniel Strejc a Petr Kolečko v rámci seriálu Lajna?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 9. 2019 do 29. 9. 2019. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek o slavnostní premiéře seriálu Lajna 2.

Synopse seriálu Lajna 2:

Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) se potom, co si získal srdce hráčů i lidí z Havířova, vrací do Slavie. Má ji zachránit v druhé nejvyšší soutěži, a to i přesto, že musel v minulosti z klubu za podivných okolností odejít. Ukazuje se, že za návratem do Slavie stojí ještě větší hokejový šílenec a autorita – Hrouzek starší (Stanislav Šárský). Z přesunu do Prahy je bez ohledu na okolnosti naprosto nadšená Deniska (Hana Vagnerová). Jak asi dopadne vzájemný zápas Slavie a Havířů?

Režie: Vladimír Skórka

Scénář: Petr Kolečko

Hrají: Hrají: Jiří Langmajer, Stanislav Šárský, Hana Vagnerová, Václav Neužil, Michal Suchánek, Tereza Vilišová, Tomáš Dastlík, Igor Bareš, Patrik Děrgel, Norbert Lichý, Zdeněk Piškula

Premiéra v ČR: 1. díl seriálu 24. září na Televizeseznam.cz

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny se seriálem Lajna 2:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 9. 2019 do 29. 9. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala Televizeseznam.cz.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 9. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací