Magická soutěž o skleněná srdce z pohádky Zakleté pírko režiséra Zdeňka Trošky

souteze_cerveny_koberec_bannerKdo bude vlastnit kouzelný předmět z pohádky?
 
 
K Vánocům patří pohádky. Nové pohádkové dobrodružství nadělil všem klukům a holčičkám režisér Zdeněk Troška, a to Zakleté pírko o prokletém princi a hodné Anince. Ve vyprávění nesmí chybět vodník, zlé čarodějnice, hašteřivé sestry a samozřejmě láska, která přemůže všechno zlo. Při příležitosti uvedení pohádky Zakleté pírko do kin, jsme si pro vás připravili jedinečnou soutěž o 5 skleněných srdcí, která hrají v pohádce. Ceny do soutěže věnovala sklárna Rückl.

Každý z pěti výherců získá:

  • skleněné srdce z pohádky Zakleté pírko

Soutěžní otázka zní:

„Kdo hraje v pohádce Zakleté pírko vodníka?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 12. 2019 do 29. 12. 2019. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Zakleté pírko.

Synopse filmu Zakleté pírko:

Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí neustále sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit jeho prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milovaného. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka před zlou princeznou Ebenií bude potřeba především pravá láska.

Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Sara Sandeva, Andrea Hoffmannová, Šárka Vaculíková, Lukáš Pavlásek, Dana Syslová, Lucie Polišenská, Anastasia Chocholatá, Marek Lambora, Petr Urban

Premiéra v ČR: 2. 1. 2020 (CinemArt)

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny s filmem Zakleté pírko:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 12. 2019 do 29. 12. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala sklárna Rückl.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 12. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací