Ladies Nights Cinema City – Jak porodit a nezbláznit se

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left]Komedie nejen pro nastávající maminky.

 

Toužíte po novém přírůstku do rodiny, ale nejste si jistá, zda jste na něho připravená? Pokud zhlédnete novou komedii Jak porodit a nezbláznit se, mělo by být vaše rozhodování jednodušší. Záleží jen, jestli vás osudy pěti partnerských párů spíše odradí nebo naopak. Ať již bude mít film efekt jakýkoliv, vyrazit na něho do Cinema City v rámci akce Ladies Nights je dobrou volbou na večer strávený s kamarádkou. Čeká na vás nejen projekce filmu, ale i zajímavý doprovodný program včetně Welcome drinku ve foyer multikina.

 

[singlepic id=2142 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 19. června 2012

V kolik: zahájení večera v 19:00

Kde: Cinema City – Praha – Slovanský dům

Za kolik: 199 Kč


Kdy: 20. června 2012

V kolik: zahájení večera v 19:00

Kde: Cinema City – Brno – Olympia

Za kolik: 189 Kč


Kdy: 20. června 2012

V kolik: zahájení večera v 19:00

Kde: Cinema City – Forum Nová Karolina

Za kolik: 185 Kč

 

Podrobnosti a program naleznete zde: Cinema City Ladies Nights

 

Oficiální synopse Jak porodit a nezbláznit se

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Film Jak porodit a nezbláznit se byl zrozen ze světového bestselleru Co čekat v radostném očekávání, kterého se prodalo přes 35 miliónů knih.

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací