Soutěž o DVD Hněv Titánů

 [singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Užijte si filmový večer v božské společnosti díky soutěži na Červeném koberci.

 

Začátkem srpna 2012 vyjde na DVD a Blu-ray nosičích nejnovější dobrodružství neohroženého Persea. Polobůh a syn Dia s tváří Sama Worthingtona vzal opět na svá bedra nadlidský úkol a vydal se do temného podsvětí zachránit nejen vlastního otce. Tento rok jste ho mimo jiné mohli vidět v krimi-thrilleru Muž na hraně, kde ztvárnil záhadného sebevraha na římse hotelového pokoje. Proč tento snímek zmiňuji? Jakmile si přečtete soutěžní otázku, bude vám vše jasné. Jestliže ji zodpovíte správně, splníte všechny důležité podmínky a budete mít štěstí, stanete se šťastným výhercem nebo výherkyní filmu Hněv Titánů na DVD.

[singlepic id=2237 w=260 h=219 float=right] 

 

Hněv Titánů:

  • formát: DVD
  • zvuk: 5.1 anglicky, 5.1 česky
  • titulky: anglické, české

 

Soutěžní otázka zní:

„Kdy na Červeném koberci vyšla recenze na film Muž na hraně se Samem Worthingtonem v hlavní roli?“

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 7. do 31. 7. 2012.

 

Podmínky účasti v soutěži:

  1. Být nebo stát se naším fanouškem na Facebooku.
  2. Odpovědět na soutěžní otázku prostřednictvím soutěžního formuláře umístěného níže.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

(Pozn: Pro získání výhry je nutné splnit všechny podmínky soutěže)

 


Pravidla soutěže o DVD Hněv Titánů:

 1 . Soutěž probíhá v období od 2. 07. 2012 do 31. 07. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

 2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře. Soutěž je určena stávajícím nebo novým fanouškům oficiálních stránek Červeného koberce na Facebooku.

 3. Stávající fanoušci stránek nejsou automaticky zahrnuti do soutěže. Facebook není zodpovědný za funkčnost soutěže a uživatel svojí účastí v soutěži toto bere na vědomí.

 4. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. E-mailová adresa se musí shodovat s adresou fanouška oficiálních stránek Červený koberec na Facebooku. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

 5. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce, který získá film na DVD.

 6. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

 7. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

 8.Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

 9. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

 10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

 11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

 12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 1. 7. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací