Dětská neděle s filmem Amazing Spider-Man v CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Spider-Man si pořídil nový trikot, přítelkyni i tvář.

Spider-Man patří k nejoblíbenějším komiksovým postavičkám a zaručeným trhákům ve vší podobě. Proto se není ani moc čemu divit, že tu máme nové zpracování Pavoučího muže v červeno-modrém oblečku. Spider-Man / Peter Parker tentokrát s tváří mladého herce Andrewa Garfielda vtrhne na plátna českých kin příští týden, ale již tuto neděli roztáhne svoje sítě v CineStar. Červencová Dětská neděle je totiž věnována právě snímku Amazing Spider-Man. Chybět nebude klasická tombola a drobné dárečky pro malé diváky.

 

Co: Dětská neděle s filmem Amazing Spider-Man [singlepic id=1590 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 8. červnce 2012

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse filmu Amazing Spider-Man:

The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemnou aktovku, která náležela jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů – a to ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.

Jedna z nejoblíbenějších postav na světě se vrací na filmová plátna a ve snímku The Amazing Spider-Man odhaluje novou kapitolu ze svého života. V novém filmu, který se soustředí na dosud nezpracovaný příběh, jenž ukazuje odlišnou stránku příběhu Petera Parkera, hrají Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, Martin Sheen a Sally Field. Snímek režíruje Marc Webb podle scénáře Jamese Vanderbilta inspirovaného comicsovým příběhem společnosti Marvel, jehož autory jsou Stan Lee a Steve Ditko. Ve spolupráci se společností Marvel Entertainment film pro společnost Columbia Pictures produkují Laura Ziskin, Avi Arad a Matt Tolmach.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací