Omnicorp propaguje nového RoboCopa na prvním videu

 

RC-2000: Když se lidské zdroje spojí s robotickým inženýrstvím.

 

 

Prvníh film s policejním kyborgem jsme mohli vidět už v roce 1987. Následovaly sice další tři „pokračování“, ale jejich kvality nebyly nijak chvalné. A tak bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme remaku. Ten by měl přijít v srpnu 2013.

Více než rok před uvedením začíná marketingová kampaň, kterou odstartovalo spuštění virálních stránek společnosti Omnicorp. Spolu s tím se objevilo i první video, které propaguje korporaci, jejímž cílem jsou bezpečná města. Kromě některých vyspělých obranných strojů, které si můžete prohlédnout, se může pyšnit i RC-2000, což je defenzivní produkt příští generace. Bylo by naivni si myslet, že hned v prvním videu se podíváme se vši parádou na nového RoboCopa. Pro začátek ovšem máme alespoň několik náznaků, jakým směrem se vydalo designové oddělení Omnicorpu v remaku. Z několika krátkých záběrů a obrázku na stránkách můžeme zatím říct, nový design je více syntetický a nevypadá vůbec špatně. Do role Alexe Murphyho / RoboCopa byl obsazen Joel Kinnaman. Zajímavou postavu si zahraje Hugh Laurie, který ztvární hlavního záporáka – ředitele Omnicorpu. Pokud vám jméno nic neříká, tak vám určitě pomůže malá nápověda – Dr. House. Mezi dalšími herci by se měl objevit Gary Oldman, Samuel L. Jackson a Abbie Cornish. RoboCop má naplánovanou premiéru na 9. srpna 2013.

 

Propagační video společnosti Omnicorp:

Zdroj: omnicorp.com

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací