Soutěž o akční ceny k filmu Jack Reacher: Poslední výstřel

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]S naší soutěží budete vždy připraveni na dobrodružnou jízdu.

 

 

Tom Cruise se nám už nejednou představil jako neohrožený hrdina, který se jen tak něčeho a někoho nezalekne. Tento týden poznáme jeho novou tajemnou tvář. Jack Reacher nenávidí bezpráví a je ochoten pro odhalení pravdy riskovat vše. Vy se dnes můžete novému idolu přiblížit, vyhrajete-li akční ceny ve stylu Jack Reacher: Poslední výstřel. Tři z vás se můžou těšit na opravdu vychytaný balíček, který obsahuje USB baterku a protiskluzovou podložku do auta s logem filmu. Předměty do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s.. Zpříjemněte si vánoční svátky senzační soutěží na Červeném koberci.

 

[singlepic id=3012 w=260 h=260 float=right] Výherní balíček Jack Reacher: Poslední výstřel obsahuje:

– baterka, která se dobíjí přes USB

– protiskluzová podložka do auta

 

 

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje redaktor, který napsal recenzi filmu Jack Reacher: Poslední výstřel na Červeném koberci? „

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 12. do 6. 1. 2012.

[soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=3013 w=200 h=200 float=right]Oficiální synopse filmu Jack Reacher: Poslední výstřel:

Právo má své meze. On nemá žádné.

Jack Reacher (Tom Cruise) je jako duch. Bývalého vojenského vyšetřovatele najdete jen tehdy, kdy chce on sám být nalezen. Objevuje se u případů, které potvrzují, že spravedlnost je slepá, a pro jejich vyřešení neváhá ignorovat zákony své země. Drsný hrdina z bestsellerů spisovatele Lee Childa konečně vstoupil na plátna kin, s odhodláním stvořit stejně silnou a kvalitní akční ságu, jakou se před lety stal jiný původem literární hrdina, Jason Bourne.

Život pěti lidí, které osud přivedl ve stejný čas na stejné místo, ukončí šest kulek vypálených odstřelovačem. Takový masakr si od policie vyžádá nadstandardní nasazení, které brzy korunuje dopadení pachatele. Bývalý elitní voják nemá pod tíhou důkazů sebemenší šanci, přesto tváří v tvář vyšetřovatelům zarytě mlčí. Ti z něj dostanou jedinou větu: „Sežeňte Jacka Reachera.“ S jeho příchodem se z naprosto jasného případu stává výbušná kauza opředená mnoha záhadami, jejíž rozuzlení může stát život řadu lidí, Jacka Reachera nevyjímaje. Jenže ten si na drsňáka jenom nehraje a kvůli pravdě je ochoten hodně vydržet.

Režie: Christopher McQuarrie

Hrají: Tom Cruise, Rosamund Pike, James Martin Kelly, Joseph Sikora, Richard Jenkins, Jai Courtney, Ron Pucillo, Robert Duvall, Werner Herzog, David Oyelowo, Alexia Fast, Nicole Forester, Michael Raymond-James, Kristen Dalton

Premiera v ČR: 27. 12. 2012 (Bontonfilm)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Jack Reacher: Poslední výstřel:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 12. 2012 do 06. 01. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 12. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací