Soutěž o tři DVD s filmem Nadějné vyhlídky

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Tato soutěž bude pořádné drama.

 

Minulý týden jste se mohli na našich stránkách zúčastnit soutěže o tři DVD s filmem O myšce a medvědovi. Ovšem Červený koberec a společnost AQS, a.s. – divize Magic Box vám přináší zbrusu novou hru o další filmovou lahůdku. Tentokrát se do centra dění dostávají 3 DVD s dramatem Nadějné vyhlídky, v obchodech k dostání na DVD a Blu-ray od 22. 5. 2013. Ať již jste knižní předlohu (stejnojmenný populární román Charlese Dickense) četli či nikoliv, filmovou adaptaci s Ralphem Fiennesem, Helenou Bonham Carter a Jeremy Irvinem si bezesporu užijete do poslední minuty.

 

 Tři  výherci se budou těšit z DVD Nadějné vyhlídky:

 • Žánr: Drama[singlepic id=4194 w=260 h=260 float=right]
 • Hrají: Jeremy Irvine, Holliday Grainger, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Flemyng, Robbie Coltrane, Sally Hawkins, Ewen Bremner, David Walliams, Jessie Cave, Tamzin Outhwaite, Olly Alexander, Toby Irvine, Helena Barlow, William Ellis, Ben Lloyd-Hughes
 • Režie: Mike Newell
 • Kamera: John Mathieson
 • Hudba: Richard Hartley
 • Scénář: David Nicholls
 • Délka: 123 min.
 • Zvuková verze/formát: česky DD 5.1, anglicky DD 5.1
 • Obrazový formát: 16:9
 • Titulky: české
 • V prodeji: od 22. 5. 2013

 

Soutěžní otázka zní:

„Herecká esa Helena Bonham Carter a Ralph Fiennes se kromě Nadějných vyhlídek sešly i v jedné celosvětově populární filmové sérii, v jaké?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře 27. 5. – 2. 6. 2013. Pokud si nevíte rady, nápovědu můžete nalést v přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=4196 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Nadějné vyhlídky:

Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter a Jeremy Irvine ve filmové adaptaci slavného románu Charlese Dickense.

Jedenáctiletý Pip je sirotek z chudých poměrů, který vyrůstá u své přísné sestry.

Aby si vydělal na živobytí, začne pracovat u velmi bohaté slečny Havishamová. Je to excentrická a podi-vínská stará panna, která žije v ústraní, nenávidí muže a již roky nevychází na denní světlo. Pip má za úkol dělat společníka její dvanáctileté chráněnce Estelle. Pip se do Estelly zamiluje, ta jím však pro jeho původ pohrdá.

O deset let později se na Pipa usměje štěstí, když mu neznámý dobrodinec odkáže velké množství peněz. Pip se stěhuje do Londýna a rozmařilý život ve velkoměstě ho rychle mění v povýšeného snoba. Jako bohatý a perspektivní gentleman se znovu začne ucházet o svou dětskou lásku Estellu. Ale pravda o jeho dobrodiníci a záhadně získaném bohatství může zničit vše, na čem mu záleží…

Zfilmování stejnojmenného Dickensova románu bylo svěřeno režiséru Miku Newellovi, který si získal oblibu u diváků např. filmy Čtyři svatby a jeden pohřeb či Harry Potter a ohnivý pohár. Do hlavních rolí byli obsazeni Jeremy Irvine (Válečný kůň), Holliday Grainger (Anna Karenina, Miláček), Ralph Fiennes (nominace na Oscara za filmy Schindlerův seznam, Anglický pacient) a Helena Bonham Carter (nominace na Oscara ve filmech Králova řeč, Křídla vášně).

Režie: Mike Newell

Hrají: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Flemyng, Robbie Coltrane, Holliday Grainger, Jeremy Irvine, Shonn Gregory, Olly Alexander, Ewen Bremner, Sally Hawkins, Sophie Rundle, David Walliams, Jessie Cave, Ralph Ineson, Tamzin Outhwaite, Ben Lloyd-Hughes, Malcolm Tierney, Ronnie Fox, Helena Barlow, Toby Irvine, Bebe Cave, Harry Kershaw, Nick Bartlett, Tim Freeman, Richard James, William Ellis, Patrick Moorhouse, Charlie Callaghan, Gary Arthurs, Nellie Burroughes, Tom Ward-Thomas, Gary Dargan

Premiera v ČR: 24. 1. 2013 (Bioscop)

Na DVD a Blu-ray: od 22. 5. 2013 (Magic Box)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Nadějné vyhlídky:

1. Soutěž probíhá v období od 27.5. do 2.6. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 5. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací