Soutěž o pět napínavých knížek Hypnotizér

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Začtěte se do detektivního thrilleru Hypnotizér a nebudete ho chtít dát z ruky.

 

Slyšeli jste již o Hypnotizérovi? Psychiatr Erik Maria Bark patří ke špičkám ve svém oboru. Není proto náhodou, že si ho vybral detektivní inspektor Joona Linna k tomu, aby mu pomohl rozlousknout zapeklitý a opravdu hrůzný případ několikanásobné vraždy pomocí této velmi náročné techniky. Na motivy světového bestselleru autora Larse Keplera s prostým názvem Hypnotizér přichází do kin 23. května 2013 stejnojmenný film . Pokud se budete chtít po zhlédnutí snímku začíst do literární předlohy, nabízí se vám na Červeném koberci jedinečná šance v podobě soutěže o pět knížek právě s titulem Hypnotizér. Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost EEAP Film Distribution CZ-SK s.r.o. Hypnotizéra můžete nalézt i na Facebooku.

[singlepic id=4248 w=320 h=240 float=right]

 

Pět výherců obohatí svoji knihovnu o jedinečný titul Hypnotizér:

  • Název: Hypnotizér
  • Autor: Lars Kepler
  • Překladatel: Azita Haidarová
  • Nakladatelství: HOST
  • Jazyk: Čeština

 

Soutěžní otázka zní:

„Který herec ve filmu Hypnotizér ztvárnil detektivního inspektora Joona Linnu?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře 16. 5. – 31. 5. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=4239 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Hypnotizér:

V rodinném domku je nalezena surovým způsobem zavražděná téměř celá rodina a jediným přeživším je patnáctiletý chlapec. Detektivní inspektor Joona Linna uprostřed noci povolá známého odborníka na hypnózu, aby chlapce zhypnotizoval a zjistil, co se oné noci v domě stalo. Najednou se však věci zkomplikují a všichni se ocitnou ve viru nečekaných událostí. Filmová adaptace úspěšného bestselleru Larse Keplera.

Režie: Lasse Hallström

Hrají: Mikael Persbrandt, Tobias Zilliacus, Lena Olin, Helena af Sandeberg, Oscar Pettersson, Anna Azcarate, Jonatan Bökman, Eva Melander, Jan Waldekranz, Göran Thorell, Gustav Levin, Tomas Magnusson

Premiera v ČR: 23. 5. 2013 (EEAP)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Hypnotizér:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 5. 2013 do 31. 5. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost EEAP Film Distribution CZ-SK s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 5. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací