Soutěž o tři DVD s filmem Let

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Na tento LET jen tak nezapomenete.

Pokud jste si oblíbili soutěže o DVD novinky, budete nadšení. Červený koberec, opět ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box, vám přináší soutěž o opravdový filmový skvost, jež vyšel na DVD a Blu-ray 19. 6. 2013. Snímek Let vypráví příběh kapitána Whipa Whitakera (Denzel Washington), který sice zachránil spoustu životů, ale místo oslav hrdinského skutku se rojí otázky: „Proč?“ a „Kdo za to může?“ Pokud chcete jedno ze tří DVD s titulem Let získat, musíte správně odpovědět na tematicky zaměřenou soutěžní otázku.

 

[singlepic id=4624 w=320 h=240 float=right]Tři výherci se budou radovat z jednoho DVD Let:

 • HRAJÍ: Denzel Washington, Kelly Reilly, John Goodman, Don Cheadle, Nadine Velazquez, Bruce Greenwood, Melissa Leo, James Badge Dale, Tamara Tunie, Brian Geraghty, Rhoda Griffis, Garcelle Beauvais, Ric Reitz, Sean Nix, Tom Nowicki
 • REŽIE: Robert Zemeckis
 • KAMERA: Don Burgess
 • HUDBA: Alan Silvestri
 • SCÉNÁŘ: John Gatins
 • DÉLKA: 133 min.
 • ZVUKOVÁ VERZE/FORMÁT: česky DD 5.1, anglicky DD 5.1, maďarsky DD 5.1,
 • polsky DD 5.1
 • OBRAZOVÝ FORMÁT: 16:9, 2,40:1
 • TITULKY: české, anglické, arabské, bulharské, estonské, hebrejské,
 • hindské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské,
 • portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské
 • BONUSY: Anatomie letecké katastrofy

 

Soutěžní otázka zní:

„Jaké procentuální ohodnocení získal film Let v recenzi na Červeném koberci?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 6. – 30. 6. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=4626 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Let:V tomto „strhujícím a nesmírně napínavém thrilleru“ oscarového režiséra ROBERTA ZEMECKISE (Forrest Gump, Trosečník) září držitel Ceny Akademie ® DENZEL WASHINGTON. Po katastrofě během letu se pilotovi aerolinek Whipu Whitakerovi (WASHINGTON) podaří zázračně přistát. Přestože jej oslavují jako hrdinu, množí se otázky v kom nebo v čem vlastně byla chyba. Dynamický, zajímavý a působivý výkon DENZELA WASHINGTONA je označován za „triumf“, o kterém „se bude mluvit ještě celá léta.“

Režie: Robert Zemeckis

Hrají: John Goodman, Ric Reitz, Bruce Greenwood, James Badge Dale, Kelly Reilly, Don Cheadle, Melissa Leo, Michael Beasley, Rhoda Griffis, Denzel Washington, Dylan Kussman, Nadine Velazquez, Carter Cabassa, Adam C. Edwards, Tamara Tunie, Brian Geraghty, Conor O’Neill, Charlie E. Schmidt, Will Sherrod, Boni Yanagisawa, Adam Tomei, Dane Davenport, John Crow, E. Roger Mitchell, Ravi Kapoor, Jill Jane Clements, Tommy Kane, Philip Pavel, Piers Morgan, Peter Gerety, Tom Nowicki, Jason Benjamin, Timothy Adams, Darius Woods, Ron Caldwell, Bethany Anne Lind, Sharon Blackwood, Pam Smith, Justin Martin, Garcelle Beauvais, Laila Pruitt, Steve Coulter, Ted Huckabee

Premiera v ČR: 21. 2. 2013 (Bontonfilm)

Na DVD a Blu-ray: od 19. 6. 2013 (Magic Box)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Let:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 6. 2013 do 30. 6. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 6. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací