Soutěž o tři DVD s filmem Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vydejte se s Červeným kobercem do pohádky.

Jedna týdenní soutěž o tři DVD sice skončila, ale další právě začíná. Tentokrát vás Červený koberec a společnost AQS, a.s. – divize Magic Box zve na cestu do pohádky. Známá sourozenecká dvojice vyrostla z dětský střevíčků a nyní jim nikdo neřekne jinak než Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. Film sice vyšel na DVD a Blu-Ray teprve před pár dny (26. 6.2013), ale vy si můžete již nyní o 3 DVD s tímto poutavým titulem zasoutěžit. Již tradičně na vás čeká tematicky zaměřená soutěžní otázka.

 

Tři výherci se budou radovat z jednoho DVD Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic:[singlepic id=4627 w=320 h=240 float=right]

  • HRAJÍ: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolsø Berdal, Zoë Bell, Pihla Viitala, Derek Mears, Thomas, Mann, Joanna Kulig, Robin Atkin Downes, Rainer Bock, Bjørn Sundquist, Thomas Scharff, Sebastian Hülk, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Friedrich Heine
  • REŽIE: Tommy Wirkola
  • SCÉNÁŘ: Dante Harper, Tommy Wirkola
  • DÉLKA: 84 min.
  • ZVUKOVÁ VERZE/FORMÁT: česky DD 5.1, anglicky DD 5.1, maďarsky DD 5.1, polsky DD 5.1, turecky DD 5.1
  • OBRAZOVÝ FORMÁT: 2,40:1, 16:9
  • TITULKY: české, anglické, arabské, dánské, estonské, finské, hebrejské, hindské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, norské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, švédské, turecké
  • BONUSY: Hodina duchů (HD)

Soutěžní otázka zní:

„Který z redaktorů Červeného koberce je autorem recenze k filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 1. 7. – 7. 7. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=4625 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic:Připravte se na moderní úpravu pohádkové klasiky, ve které Jeníček (JEREMY RENNER) s Mařenkou (GEMMA ARTERTON) v rolích profesionálních zabijáků čarodějnic řeší svá traumata z dětství. Když tihle zdánlivě neporazitelní nájemní vrazi narazí na stejně silného nepřítele, musí vynaložit veškeré své umění, zbraně i odvahu, aby přežili.Režie: Tommy WirkolaHrají: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolsø Berdal, Zoë Bell, Pihla Viitala, Derek Mears, Thomas Mann, Joanna Kulig, Robin Atkin Downes, Rainer Bock, Bjørn Sundquist, Thomas Scharff, Sebastian Hülk, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Friedrich HeinePremiera v ČR: 28. 2. 2013 (Bontonfilm)Na DVD a Blu-ray: od 26. 6. 2013 (Magic Box)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic :

1. Soutěž probíhá v období od 1. 7. 2013 do 7. 7. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 1. 7. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací