XIII. řada StarDance a první oficiální setkání všech tanečních párů

První setkání, číslo třináct a tanec v hlavní roli.

Dalo by se říci, že XIII. ročník StarDance byl zahájen, protože proběhla první oficiální tisková konference, na které se poprvé potkali všichni účastníci letošní řady. Akcí provázel tanečník Jan Tománek, který se opět chopí porotcovského postu.

Setkání kompletní soutěžní desítky proběhlo tematicky na půdě Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Schodiště v tamní zahradě nahradilo to, které vede na taneční parket a každý pár tak zažil malou premiéru. Nejprve seběhnout několik schůdků, nespadnou a zapózovat připraveným kameramanům a fotografům. To si na vlastní kůži vyzkoušeli herec Filip Blažek a Adriana Mašková, herečka Marta Dancingerová a Martin Prágr, spisovatel Patrik Hartl a Tereza Prucková, herec Oskar Hes a Kateřina Bartuněk Hrstková, paralympionik Jiří Ježek a Lenka Nora Návorková, herečka Jana Paulová a Robin Ondráček, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková a Dominik Vodička, hudebník Ondřej Ruml a Andrea Třeštiková, kuchařka Chili Ta a Jakub Mazůch a herečka Lucie Vondráčková a Lukáš Bartuněk.

Poté začala kratičká tisková konference, na které tvůrčí a organizační tým zdůraznil, že letošní ročník se bude točit kolem tématu „radost“. Snad tedy pořadové číslo třináct přinese nejen všem účastníkům, ale i divákům, pouze samé pozitivní zážitky.

Jak se páry připravují, jestli je třináctka jejich šťastné číslo či kdy je čeká první trénink, nám několik účastníků prozradilo. Rozhovory najdete na YouTube kanálu ČK LIVE.

Jak to na prvním oficiálním setkání vypadalo, se můžete podívat i ve fotogalerii na našem FB profilu.

(Foto: Červený koberec)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací