Hravá soutěž s filmem Šmoulové 2

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Zašmoulujte si s námi o VIP vstupenky do kina, šmoulí bloky a propisky.

Pamatujete si na bláznivé dobrodružství taťky Šmouly, Šmoulinky a dalších neposedných modrásků v lidském světě? Oblíbení hrdinové se již 8. srpna 2013 vrací a tentokrát se podívají až do romantické Paříže. Gargamel totiž nikdy nespí a připravuje svůj další zlosynný plán, jak získat drahocennou esenci. Zapojíte-li se do šmoulovaté soutěže na Červeném koberci, nejenže si budete moci rodinnou komedii Šmoulové 2 díky dvěma VIP vstupenkám vychutnat v kině, ale získáte i blok a propisku s motivy filmu. Z balíčků plných hravých cen, které do hry věnovala společnost FALCON a.s., se budou radovat tři výherci.

 

Každý ze tří lákavých balíčků obsahuje:[singlepic id=4964 w=320 h=240 float=right]

  • – blok s motivy filmu Šmoulové 2
  • – propisku s motivy filmu Šmoulové 2
  • – 2 VIP vstupenky do multikina CineStar

 

Soutěžní otázka zní:

„Kterou známou osobnost naleznete na fotografii v článku Světová Šmoulí neděle proběhla i u nás, který byl dne 28. července 2013 publikován na Červeném koberci?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 31. 7. do 11. 8. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do naší rubriky Navštívili jsme.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=4957 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Šmoulové 2:V očekávaném pokračování akční rodinné komedie Šmoulové, která se stala kasovním trhákem, vytvoří zlý čaroděj Gargamel skupinu zlomyslných tvorů podobných Šmoulům, kterým říká Neplechové, aby s jejich pomocí získal všemocnou, magickou šmoulí esenci. Jeho tajné kouzlo se však neobejde bez pomoci Šmoulinky, a tak se Gargamel rozhodne ji unést a věznit v Paříži. Naštěstí dřív, než Gargamel dokončí svůj plán, se do lidského světa vrátí taťka Šmoula i ostatní Šmoulové, aby zachránili svou milovanou Šmoulinku. Na pomoc jim přijdou i staří známí Patrik a Grace Winslowov, ke kterým se připojí i Patrikův nevlastní otec Vic.Režie: Raja Gosnell

Hrají: Christopher Mintz-Plasse, Brendan Gleeson, Anton Yelchin, Sofía Vergara, Tom Kane, Neil Patrick Harris, George Lopez, Hank Azaria, Christina Ricci, Katy Perry, Beatrice Rosen, Alan Cumming, J.B. Smoove, Alex Martin, Patrick Sabongui, Jayma Mays, Fred Armisen, Mario Lopez, Jonathan Winters, Lil‘ Wayne, Mylène Dinh-Robic, John Oliver, Andy Quesnel

Premiera v ČR: 8. 8. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Šmoulové 2 :

1. Soutěž probíhá v období od 31. 7. 2013 do 11. 7. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 31. 7. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací