Šmoulové 2 (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 8. 2013 ()

Synopse: V očekávaném pokračování akční rodinné komedie Šmoulové, která se stala kasovním trhákem, vytvoří zlý čaroděj Gargamel skupinu zlomyslných tvorů podobných Šmoulům, kterým říká Neplechové, aby s jejich pomocí získal všemocnou, magickou šmoulí esenci. Jeho tajné kouzlo se však neobejde bez pomoci Šmoulinky, a tak se Gargamel rozhodne ji unést a věznit v Paříži. Naštěstí dřív, než Gargamel dokončí svůj plán, se do lidského světa vrátí taťka Šmoula i ostatní Šmoulové, aby zachránili svou milovanou Šmoulinku. Na pomoc jim přijdou i staří známí Patrik a Grace Winslowov, ke kterým se připojí i Patrikův nevlastní otec Vic.

Recenze:
Celý film se vlastně točí kolem jednoho jediného tématu a tím je otcovská láska, a to jak v podobě animované, tak té hrané. I tentokrát se totiž se Šmouly do boje pouští Winslowova rodina. K Patrikovi (Neil Patrick Harris) a Grace (Jayma Mays) se připojuje jejich syn Modrásek (Jacob Tremblay) a Patrikův otec Viktor (Brendan Gleeson). Poslední jmenovaný je tak trochu neřízená střela. Patrik z něho bude šedivět a my se tomu budeme pouze smát.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací