Soutěž o tři trička s motivem filmu Riddick

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Oblékněte si stylově temné tričko s Riddickem.

Pamatujete si na charismatického antihrdinu a nebezpečného trestance Riddicka s tváří Vina Diesela? Po sedmi letech se tato smrtonosná postava vrací do kin v nejnovějším dobrodružství s prostým názvem Riddick. Od 5. září 2013 se tak můžeme podívat na to, jak se popere s nástrahami nehostinné planety, nemilosrdných predátorů a tlupy lovců hlav. Jestliže budete mít štěstí, můžete se i stylově oháknout. Červený koberec a společnost AQS, a.s. divize Bioscop vám totiž přináší žhavou soutěž o tři temná trička s motivem filmu Riddick.

3x tričko s motivem filmu Riddick:[singlepic id=5176 w=320 h=240 float=right]

 

Soutěžní otázka zní:

„Kolik vizuálních efektů bylo použito ve filmu Riddick?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 9. – 8. 9. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se na souhrnné informace k filmu Riddick.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=5179 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Riddick:Vin Diesel se k nadšení všech fanoušků vrací ve své slavné roli antihrdiny – nebezpečného trestance Riddicka.Drsné hlášky, zabijácké nestvůry, lovci hlav – nejnovější pokračování sci-fi hitu slibuje dynamické scény, tvrdé souboje a poctivou akci.

Riddick se ocitá na nehostinné planetě zrazený svými druhy. Aby přežil útoky nelítostných predátorů, aktivuje záchranný signál, který k němu přivede i jeho nepřátele. Po příletu dvou lodí začíná boj na život a na smrt. Nemilosrdní žoldáci chtějí Riddickovu hlavu jako tu nejcennější trofej. Ale ten, který vidí v černočerné tmě, prahne po krvavé pomstě!

Riddick je nejnovějším filmem úspěšné ságy, která odstartovala v roce 2000 akční sci-fi Černočerná tma a navázala velmi zdařilým pokračováním Riddick: Kronika temna (2004).

Režisér a scenárista David Twohy (Uprchlík) opět spojil své síly s akční hvězdou Vinem Dieselem (xXx, série Rychle a zběsile). Ve filmu je použito téměř 900 vizuálních efektů.

Režie: David Twohy

Hrají: Karl Urban, Bokeem Woodbine, Neil Napier, Jordi Mollà, Vin Diesel, Katee Sackhoff, Nolan Gerard Funk, Dave Bautista, Antoinette Kalaj, Noah Danby, Raoul Trujillo, Keri Hilson, Lani Minella, Matt Nable, Conrad Pla

Premiera v ČR: 5. 9. 2013 (Bioscop)

Trailer:

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Riddick:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 9. 2013 do 8. 9. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 9. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací