Soutěž se sci-fi dobrodružstvím Star Trek: Do temnoty

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vydejte se i vy na mezigalaktickou misi v super tričku nebo s DVD v kapse.

 

Chtěli jste se někdy podívat do vesmíru? S legendární posádkou lodě Enterprise se vám tento sen splní. Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg a další úžasní herci odplouvají 9. října 2013 směr vaše domovy, protože snímek Star Trek: Do temnoty u nás tento den vychází na DVD a Blu-ray nosičích. Chcete-li si tento luxusní titul zařadit do vaší sbírky filmů, zapojte se do naší aktuální soutěže. Červený koberec a společnost AQS, a.s. – divize Magic Box vám totiž přinášejí hru o jedno DVD a 3 vyladěná trička s motivem Star Trek: Do temnoty.

Soutěž s filmem Star Trek: Do temnoty:[singlepic id=5511 w=320 h=240 float=right]

  • 1. výherce získá: DVD Star Trek: Do temnoty a tričko s motivem filmu
  • 2. výherce získá: tričko s motivem filmu
  • 3. výherce získá: tričko s motivem filmu

DVD Star Trek: Do temnoty:

  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / polsky DD 5.1
  • Titulky: české, anglické, arabské, bulharské, estonské, hebrejské, hindské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské
  • Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1
  • Bonusy: Nepřítel mého nepřítele, Z lodi na loď

 

Soutěžní otázka zní:

„Kolik „novodobých“ Star Treků vzniklo pod režijní taktovkou J.J. Abramse?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 10. – 13. 10. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=5509 w=320 h=240 float=right]Synopse filmu Star Trek: Do temnoty:„Nejvíce oceňovaný velkofilm roku nepostrádá na velkoleposti.“ (Peter Travers, Rolling Stone).Když nemilosrdný vůdce Khan (Benedict Cumberbatch) vyhlásí osamocenou válku Federaci, vydá se kapitán Kirk (Chris Pine), Spock (Zachary Quinto) a neohrožená posádka lodi Enterprise na nejvýbušnější hon všech dob. Záchrana Země a zničení Khana si žádá zapojení celého jejich arzenálu v tomto chytrém a napínavém akčním dobrodružství J.J. Abramse.Režie: Todd PhillipsHrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho, Benedict Cumberbatch, Anton Yelchin, Bruce Greenwood, Peter Weller, Alice Eve, Noel Clarke, Nazneen Contractor, Amanda Foreman, Jay Scully

V českém znění: Libor Bouček – Chris Pine (James T. Kirk), Zdeněk Hruška – Zachary Quinto (Spock), Aleš Procházka – Karl Urban (Leonard „Kostra“ McCoy), Lucie Vondráčková – Zoe Saldana (Uhura), Petr Rychlý – Simon Pegg (Montgomery Scott), Michal Holán – John Cho (Sulu), Petr Neskusil – Anton Yelchin (Chekov), Jiří Plachý – Leonard Nimoy (Starší Spock), Jakub Saic – Benedict Cumberbatch (John Harrison), Lukáš Hlavica – Bruce Greenwood (Pike), Tereza Chudobová – Alice Eve (Carol), Libor Hruška – Peter Weller (Marcus), Dana Černá, Antonín Navrátil, René Slováčková, Marek Libert, Zbyšek Horák, Bohdan Tůma a další…

Premiera v ČR: 6. 6. 2013 (CinemArt)

Na DVD a Blu-ray: od 9. 10. 2013 (Magic Box)

Trailer:

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Star Trek: Do temnoty:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 10. 2013 do 13. 10. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 10. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací