Dětská promítání filmu Turbo v Premiere Cinemas, CineStar, Cinema City a Golden Apple Cinema

[singlepic id=5531 w=120 h=120 float=left]Šlápněte již tuto neděli na plyn.

Dokážete si představit, že kolem vás prosviští šnek rychlostí závodního auta? Nová animovaná komedie Turbo vás seznámí s roztomilým kamarádem s domečkem na zádech, jehož sny jsou pekelně rychlé. Tento hlemýžď zahradní není ani trochu trpělivý, proto do vybraných českých kin přichvátá již s předstihem a to 13. října 2013. Uvidíte ho v rámci Dětské neděle v multikině CineStar a Pohádkové neděle v Premiere Cinemas. Ani tentokrát nebude chybět tombola o lákavé ceny a báječný doprovodný program. Ochuzeni samozřejmě nezůstanou ani návštěvníci Cinema City a Golden Apple Cinema, na které předpremiéra animáku čeká taky.

[singlepic id=5550 w=260 h=200 float=right]

 

Co: Dětská neděle s filmem Turbo

Kdy: 13. října 2013

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: CineStar


Co: Pohádková neděle s filmem Turbo[singlepic id=5551 w=260 h=200 float=right]

Kdy: 13. října 2013 v 15:00 a 15:20

Kde: Premiere Cinemas

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: Premiere Cinemas


Co: Předpremiéra filmu Turbo[singlepic id=5560 w=230 h=200 float=right]

Kdy: 13. října 2013

Kde: Cinema City

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: Cinema City


Co: Předpremiéra filmu Turbo

Kdy: 13. října 2013[singlepic id=5561 w=230 h=180 float=right]

Kde: Golden Apple Cinema

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: GAC

 

[singlepic id=5531 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Turbo:Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem. Jeden metr dokáže aktuálně „uběhnout“ za sedmnáct minut. Kvůli tomu příliš nezapadá do hlemýždího společenství. Mezi hlemýždi se totiž nenosí velké sny a velká rychlost, důležitějším ukazatelem jsou odpracované hodiny na hlavním zdroji obživy, tedy na „rodném“ rajčatovém stromku. Turbův bratr Čet, jehož krédem je „Bezpečnost na prvním, posledním i všech ostatních místech“, má svého bratra rád, ale také má obavy, že Turbova posedlost rychlostí ho jednou přivede do neštěstí. Jeho nejhorší obavy se naplní ve chvíli, kdy Turbo opustí rodné rajče a vydá se do světa, aby si splnil své sny o vyšší rychlosti. Fatální střet se speciálně upraveným motorem nadupaného sportovního auta změní jeho molekulární strukturu a díky této podivné nehodě získá Turbo superschopnost: Neuvěřitelnou rychlost. V tu chvíli se přestává pohybovat šnečím tempem a jako neónová střela si to drandí ulicemi Los Angeles někdy i ve třísetkilometrové rychlosti. Ale i když je Turbo nabitý turbo rychlostí, nedokáže uprchnout Titovi, spolumajiteli kalifornského stánku s rychlým občerstvením, jehož koníčkem a velkou vášní je organizace šnečích závodů v nákupním centru Starlight Plaza. Tito záhy pozná Turbův potenciál a zařadí ho do své stáje, mezi „šnečí jezdce“ s ulitami, které připomínají závodní mini autíčka. Tito drsní hlemýždí závodníci se s Turbem rychle spřátelí a společně se vydají na cestu plnou dobrodružství, protože rychlíka Turba pouhé šnečí závody rozhodně neuspokojí. Na cestě za snem si uvědomí, že těžko uspěje sám bez pomoci druhých a že když pomůže splnit malé sny svých kamarádů, pomohou mu na oplátku splnit ten jeho, velký – vítězství ve slavném závodu Indy 500, kde budou jeho soupeři opravdová auta.Režie: David SorenHrají (hlasy): Filip Blažek (Turbo), Tomáš Juřička (Čet), Filip Čapka (Tito), Zbyšek Horák (Švihák), Pavel Vondra (Gustav Nafťák), Martin Kubačák (Rozumbrada) a dalšíPremiera v ČR: 17. 10. 2013 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací