Soutěž s filmem Battle of the Year o lístky do kina

souteze_cerveny_koberec_bannerVychutnejte si v multikině CineStar 3D podívanou.

 

Jste tanečníci tělem i duší? Tak to už se zajisté velmi těšíte na snímek Battle of the Year, který právě dnes (24. 10. 2013) vstupuje do kin. Naprosté špičky v breakdance předvádí na plátně nevídané a dechberoucí kousky. Svůj talent ukáží i takové hvězdy, jako je Chris Brown nebo Jon ‚Do Knock‘ Cruz. A právě s filmem Battle of the Year je spojena i naše nejnovější soutěž. Díky Červenému koberci a společnosti FALCON a.s. se můžete zapojit do hry o tři dvojice 3D VIP vstupenek do multikina CineStar.

 

Každý ze tří výherců získá: battle_of_the_year_soutez_big

  • – dvě 3D VIP vstupenky do multikina CineStar

 

Soutěžní otázka zní:

Jak se říká tanečníkovi breakdance?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 10. do 30. 10. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

battle_of_the_year_plakatOficiální synopse filmu Battle of the Year:Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu. Film bude uveden do kin v atraktivním formátu 3D.

Režie: Benson Lee

Hrají: Josh Holloway, Josh Peck, Laz Alonso, Keith Stallworth, Terrence Jenkins, Weronika Rosati, Jesse Erwin, Caity Lotz, Chris Brown, Ivan ‚Flipz‘ Velez, Jon ‚Do Knock‘ Cruz, Anis Cheurfa, Jesse ‚Casper‘ Brown, David Shreibman, Sawandi Wilson, Richard Maguire, Steve Terada, Luis Rosado, Joshua Lee Ayers, Sammy Soto, Richie ‚Abstrak‘ Soto, Sway, Jonathan ‚Legacy‘ Perez, Dominic Sandoval, Demetrius Grosse, Kristy Johnson, Giovanni V. Giusti, Natalya Oliver

Premiera v ČR: 24. 10. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmuBattle of the Year:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 10. 2013 do 30. 10. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 10. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací