Soutěž s filmem Apokalypsa v Hollywoodu o lístky do multikina CineStar

apokalypsa_v_hollywoodu_plakatChcete si zajít na super film do kina?
 
 
 
Jsou to kamarádi, jsou to komici a umí si užívat života. James Franco, Seth Rogen, Jay Baruchel, Jonah Hill, Craig Robinson a Danny McBride řádí na bezhlavé párty až do okamžiku, kdy se na Hollywood snese apokalypsa. Nenadálé zemětřesení a puklina v zemi odstartuje boj o holé životy, útok na vaše žaludky a záchvaty smíchu. K příležitosti uvedení snímku Apokalypsa v Hollywoodu do našich kin jsme pro vás ve spolupráci se společností FALCON a.s. připravili soutěž o tři dvojice VIP vstupenek do multikina CineStar.

 

Každý ze tří výherců získá:apokalypsa_v_hollywoodu_soutez

  • – dvě VIP vstupenky do multikina CineStar

 

Soutěžní otázka zní:

Boj o přežití kolika kamarádů sleduje komedie Apokalypsa v Hollywoodu?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 31. 10. do 6. 11. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Apokalypsa v Hollywoodu.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

 

apokalypsa_v_hollywoodu_plakatOficiální synopse filmu Apokalypsa v Hollywoodu:Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají sami sebe herci James Franco, Seth Rogen, Jay Baruchel, Jonah Hill, Craig Robinson a Danny McBride.Režie: Evan Goldberg, Seth Rogen

Hrají: Channing Tatum, Christopher Mintz-Plasse, Jay Baruchel, Jonah Hill, Aziz Ansari, Emma Watson, James Franco, Danny McBride, Mindy Kaling, Kevin Hart, Craig Robinson, Rihanna, Lauren Graham, Michael Cera, Seth Rogen, David Krumholtz, Martin Starr, Paul Rudd, Samantha Ressler, Douglas M. Griffin, Jason Cox, Ricky Mabe

Premiera v ČR: 31. 10. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Apokalypsa v Hollywoodu:

1. Soutěž probíhá v období od 31. 10. 2013 do 6. 11. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 31. 10. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací