Exkluzivní předpremiéra filmu Rozkoš v Premiere Cinemas

[singlepic id=2376 w=120 h=120 float=left]Hrdinové dramatu Rozkoš nám odhalí svoje touhy.

Líbili se vám Zoufalci mladé režisérky Jitky Rudolfové? Pokud ano, tak vás zajisté potěší zpráva, že 5. prosince 2013 vstupuje do českých kin její nejnovější počin. Drama Rozkoš se odehrává v uměleckém prostředí a odhaluje nám touhy úspěšné filmové střihačky Mileny (Jana Plodková). Nechce-li se vám čekat až do čtvrtka, můžete se vydat po stopě rozličných posedlostí již v pondělí 2. prosince 2013. V multikině Premiere Cinemas Park Hostivař se totiž tento den v 19:00 koná speciální předpremiéra lehce pikantního snímku.

Co: Speciální předpremiéra filmu Rozkoš[singlepic id=6193 w=250 h=200 float=right]

Kdy: 2. prosince 2013

V kolik: 19:00 hod.

Kde: Premiere Cinemas – Park Hostivař

Podrobnosti naleznete zde: Předpremiéra Premiere Cinemas

 

[singlepic id=6092 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Rozkoš:…příliš mnoho zajíců, myslivcova smrt…

Posedlost láskou, posedlost uměním, posedlost originalitou, posedlost napodobováním, posedlost úspěchem, posedlost penězi a…posedlost sám sebou. Každá posedlost nás dříve či později dovede k zániku, pokud nad ní ztratíme nadhled, pokud se jí necháme uvláčet. Jenomže jedině při tom „vláčení“ – i přes všechny odřeniny a šrámy, můžeme na několik málo okamžiků dojít k nalezení jedinečné ROZKOŠE – a o co jiného v životě vlastně jde? Milena (Jana Plodková) je jako úspěšná filmová střihačka součástí specifického uměleckého prostředí. Čím déle v něm setrvává, tím silnější má pocit, že se postupně ze všeho nějak vytrácí smysl. Vše se stává banálnějším, vše se technologizuje, vše se opakuje a imituje, přičemž kopie je leckdy ceněna více, nežli originál. Milena je zamilovaná do Vladimíra (Martin Myšička), svůj vztah však žije na základě iluze, iluze vztahu, kde hlavní slovo má mobilní telefon. Ten v nás vzbuzuje pocit neustálé blízkosti a přítomnosti milované osoby. Jsme neustále k zastižení, můžeme volat, chceme být voláni, ale hlavně můžeme psát a přijímat – esemesky. Většina jejich komunikace totiž probíhá pouze přes zprávy. Fyzicky jako by Vladimír ani nebyl přítomen. K jejich vzájemnému setkání dochází relativně řídce a většinou se jedná o „sexuální vybití“, ovšem z její strany vždy z lásky, v jeho případě je to komplikovanější a pro Milenu stále bolestivě nerozluštitelné. Píší si denně – přeci kdyby mu na ni nezáleželo, tak by jí přeci stále nepsal – stala se z toho pro ni past, ze které se snaží racionálně vymanit, emocionálně však stejně vždy upadá zpět. Snaží se vše ukončit, jenže stále neúspěšně. Režisérkou a scenáristkou filmu je Jitka Rudolfová, která v roce 2009 úspěšně debutovala filmem Zoufalci.

Režie: Jitka Rudolfová

Hrají: Jan Budař, Martin Myšička, Jaroslav Plesl, Václav Neužil ml., Jana Plodková, Daniel Krejčík, Martin Pechlát

Premiera v ČR: 5. 12. 2013 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací