Speciální předpremiéra filmu Přijde letos Ježíšek? pro členy Cinema City Clubu

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left]Jste zvědaví, jestli bude odpověď kladná či záporná?

 

Jste členem filmového Cinema City Clubu?  Pokud ano, určitě vás v tomto předvánočním čase nadchne kvapem blížící se akce. V úterý 3. prosince 2013 můžete dříve než všichni ostatní zjistit odpověď na ožehavou otázku. Snímek Přijde letos Ježíšek?, který oficiálně vstoupí do českých kin 5. prosince 2013, nám přibližuje životní osudy dvou rodin a ukazuje, že Vánoce jsou svátky plné naděje a magie.

 

Co: Speciální předpremiéra filmu Přijde letos Ježíšek? pro členy Cinema City Clubu

Kdy: 3. prosince 2013

 

Kde: Cinema City – Flora [singlepic id=6195 w=400 h=300 float=right]

V kolik: 18:40 hodin


Kde: Cinema City – Galaxie

V kolik: 19:40 hodin


Kde: Cinema City – Letňany

V kolik: 18:40 hodin


Kde: Cinema City – Nový Smíchov

V kolik: 19:40 hodin


Kde: Cinema City – Slovanský dům

V kolik: 20:40 hodin


Kde: Cinema City – Zličín

V kolik: 20:20 hodin


Kde: Cinema City – Olympia

V kolik: 18:20 hodin


Kde: Cinema City – Velký Špalíček

V kolik: 20:40 hodin


Kde: Cinema City – Liberec

V kolik: 20:30 hodin


Kde: Cinema City – Ostrava

V kolik: 19:30 hodin


Kde: Cinema City – Pardubice

V kolik: 19:30 hodin


Kde: Cinema City – Plzeň

V kolik: 18:50 hodin


Kde: Cinema City – Ústí nad Labem

V kolik: 19:00 hodin

 

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

 

[singlepic id=6194 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Přijde letos Ježíšek?:Vánoční čas umí přinášet podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii. Přijde letos Ježíšek? je příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti.Šarmantní šedesátník José (Josef Abrhám) se vrací po třiceti letech z emigrace v Mexiku do rodné Prahy. Podlehne totiž naléhání své mexické manželky Dolores. Ta věří, že pro jejich dceru Penélope, která se marně snaží otěhotnět, je poslední nadějí zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské jezulátko.José má z návratu obavy, protože moc dobře ví, že by mu mohl přinést nečekaná překvapení. Ta mají podobu jeho dávného kamaráda Rudy (Václav Postránecký), který všemi rád manipuluje, ale hlavně jeho bývalé lásky Květy (Libuše Šafránková) a její velké, osobité rodiny, v čele s jejím synem Michalem (Igor Chmela).

Rodné místo Josému připraví řadu svízelných situací. Bude potřebovat nadhled a všechen svůj smysl pro nápaditá řešení, aby se z malérů všichni dostali. Nakonec se ale ukáže, že i každý z členů Josého rodiny skrývá své tajemství, a že v Praze je kromě legendárního Pražského jezulátka i řada dalších bytostí, které jsou schopné konat zázraky.

Režie: Lenka Kny

Hrají: Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Václav Postránecký, Dolores Heredia, Aislinn Derbez, Igor Chmela, Danica Jurčová, Radúz Mácha, Marian Roden, Oldřich Vlach

Premiera v ČR: 5. 12. 2013 (Bioscop)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací