Cinema City – CINEMÁMA

[singlepic id=360 w=96 h=72 float=left]  Akce pro maminky s dětmi do 18 měsíců v kinech Cinema City.Každou první středu v měsíci si můžete vychutnat „maminkovskou jízdu“ v kině Cinema City Praha – Flóra, Plzeň a Pardubice. Je pro Vás připraveno speciální promítání za částečného osvětlení a sníženého zvuku. Sál je pro Váš komfort a pohodlí vybavenhračkami a dekami, na kterých si mohou děti hrát, přebalovacím pultem a veškerými kosmetickými přípravky pro miminko, včetně plínek a mnoho dalšího.

Po promítání filmu je připraven zábavný, ale i poučný program. U jednotlivých filmů se může program lišit, proto je důležité sledovat webové stránky. Můžete se těšit např. na rady stylistek, vizážistek a kadeřníků, kurzy správného cvičení nejen pro Vás nebo semináře o zdravém životním stylu. Jsou pro Vás připraveny i dárky od partnerů.[singlepic id=817 w=384 h=288 float=center]Program je určen pro maminky a děti do 18 měsíců.

Cena vstupného: matka + dítě ZDARMA

Praha – Flóra: 169 Kč

Plzeň: 169 Kč

Pardubice: 99 Kč


Podrobnosti naleznete zde: CINEMÁMA

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací