Paul Potts se v kině Cinema City Slovanský dům osobně podělil o svoji Životní šanci

Operní hvězdu přivítal ředitel společnosti Bontonfilm Martin Palán a přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová.
 
 
Pokud jste se v pátek večer 7. února 2014 procházeli po ulici Na příkopě a ocitli se v blízkosti Slovanského domu, určitě jste se divili, co se to tu děje. Do Prahy totiž přijel vítěz historicky prvního ročníku „Británie má talent“ Paul Potts, který právě v tento den představil v multikině Cinema City v centru města film Životní šance, jež přibližuje jeho cestu z obchodu s mobilními telefony k celosvětové pěvecké slávě a jeho neskutečnou lásku k opeře.

Setkání se skromně působícím mužem, který má na kontě miliony prodaných alb a slavnostní premiéru životopisného snímku u nás si nenechala ujít spousta známých osobností. Ve VIP sekci dělali Pottsovi mimo jiné společnost vítězové Česko Slovensko má talent Miro Sýkora a Jozef Pavlusík s operní divou Andreou Kalivodovou. Potkat jste se ale mohli například i s Josefem Dvořákem a jeho manželkou, Klárou Issovou, Terezou Mátlovou, Bárou Kodetovou s dcerou, Kamilou Nývltovou, zpěvačkou Victorií, Ivou

Kubelkovou, Lukášem Langmajerem, Daliborem Jandou s dcerou, Janem Antonínem Duchoslavem či 5Angels. Akcí provázela pohotová Gábina Partyšová. Nejen outfity přítomných si můžete prohlédnout v obsáhle fotogalerii na našem FB profilu.

Před samotnou projekci celovečerního filmu byl promítán krátký záznam z konkurzu do „Británie má talent“, kde jsme mohli obdivovat jedinečné vystoupení samotného Pottse. V Životní šanci talentovaného muže s velkým srdcem ztvárnil herec James Corden. Velmi citlivě a vtipně podaná cesta za snem okouzlila přítomné publikum. Při závěrečných titulcích se sálem ozýval bouřlivý potlesk. Recenzi snímku vám přineseme již brzy.
 


 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací