Slavnostní premiéra filmu Babovřesky 2

Troška si odnesl diváckou cenu v podobě kamery.

 

Režisér Zdeněk Troška – někteří ho milují a jiní mu naopak nemohou přijít na jméno. Ať již kopete za kterýkoliv tým, zajisté vám neunikla informace, že do kin právě vstoupilo pokračování jeho letní komedie Babovřesky 2. Ukecané komando nenechavých babek, farář s podivným příjmením i starosta s první dámou se po roce vrací na stříbrné plátno. Mezi nejvýraznější nováčky bezesporu patří kontrolor a hokejisté NHL.

Den před oficiálním uvedením snímku se konala v pražském multikině CineStar Anděl slavnostní premiéra. Zvědaví diváci a hosté zaplnili hlediště několika kinosálů. Bohatá filmová delegace postupně uvítala a krátce pobavila všechny přítomné diváky. Řada před promítacím plátnem byla téměř nekonečná. Vidět jsme se mohli například s Veronikou Žilkovou, celým komandem drben v čele s Janou Synkovou, Pavlem Kikinčukem a jeho manželkou i dcerou, s hudebním skladatelem Karlem Vágnerem a samozřejmě se samotným režisérem. Pro Zdeňka Trošku se středa 19. února 2014 stala dvojnásobně výjimečnou, protože věrní diváci nemohli přenést přes srdce, že by jejich favorit zůstal

bez oficiální divácké ceny, proto mu udělili vlastní, v podobě filmařské kamery. Tím ale předávání darů nekončilo. V rukou českého režiséra se ocitla i igelitová taška s Biblí uvnitř.

Velká akce se neobejde bez luxusní sladké tečky. V předsálí jsme mohli obdivovat pestrou repliku vísky Babovřesky, která byla nejen úžasná na pohled, ale i chutná, jednalo se totiž o speciálně vytvořený dort pro tuto příležitost. U této pochoutky nám ochotně zapózoval nejen Zdeněk Troška s diváckou cenou v ruce, ale i Veronika Žilková. Spoustu fotografií z premiéry naleznete na našem FB profilu.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací