Pestrá soutěž s filmem Velká oříšková loupež

Přitulte se k roztomilé hračce nebo si pusťte skvělý film na DVD.

Od 27. února 2014 se můžeme vydat s veverčákem Bručounem a jeho krysím kamarádem na zločinnou výpravu. Ovšem animák Velká oříšková loupež nám nepřináší jen podívanou pro celou rodinu, ale i soutěž o lákavé ceny. Dva výherci si budou moci pohrát s heboučkým plyšákem a dalších pět šťastných získá film na DVD. Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment.

O co se hraje?

  • 1. výherce získá plyšovou hračku
  • 2. výherce získá plyšovou hračku
  • 3. výherce získá film Hurá na Francii na DVD
  • 4. výherce získá film Bezpečný přístav na DVD
  • 5. výherce získá film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva na DVD
  • 6. výherce získá film Sněhurka na DVD
  • 7. výherce získá film Výměna na DVD

Soutěžní otázka zní:

Kdo ztvárnil hlavní role ve snímku Velká oříšková loupež?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 2. do 5. 3. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Velká oříšková loupež.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

Synopse filmu Velká oříšková loupež:

Veverčák Surly a jeho krysí kamarád Buddy mají něco za lubem. Zima se nezadržitelně blíží a oni přemýšlí, kde ve městě nashromáždí zásoby. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, a proto se společně se svými kumpány pokusí vykrást obchod s oříšky. Nic ale není tak jednoduché, jak se jim na první pohled zdálo…

Režie: Peter Lepeniotis

Hrají: Liam Neeson, Katherine Heigl, Will Arnett, Maya Rudolph, Stephen Lang, Sarah Gadon, Gabriel Iglesias, Brendan Fraser, Joe Pingue, Jeff Dunham, James Rankin, Scott Yaphe, Annick Obonsawin, Julie Lemieux, Robert Tinkler, James Kee, Scott McCord, Katie Griffin, Psy

Premiera v ČR: 27. 2. 2014 (H.C.E.)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Velká oříšková loupež:

1. Soutěž probíhá v období od 27. 2. 2014 do 5. 3. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 7 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 2. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací